Tefal Ultrablend Cook bl962b38 recenze + sleva

By | Červen 25, 2019

Máme tu celkem třetí recenzi na smoothie mixér a tentokrát od značky Tefal, která patří mezi TOP výrobce kuchyňských spotřebičů. U Tefalu se mi líbí, že mají za sebou historii a jasně vyznačené mantinely toho, co dělají. Zaměřují se na praktičnost, kvalitu a inovace. Praktičnost určitě oceníte a kvalitu provedení také. Při výrobě se používají nejlepší materiály, které dlouho vydrží, ale hlavně nemají negativní vliv na zdraví člověka, jako je tomu u jiných značek.

Určitě jste si v minulosti všimli, že jednou za čas se ukáže produkt, který do jídla „pouští“ zdraví škodlivé látky. To samozřejmě od svého smoothie mixéru nechte, hlavně když připravujete jídlo pro vaše dítě. Více se dozvíte v následující recenzi.

 

Tefal Ultrablend Cook bl962b38

tefal smoothie mixér v černé barvě

Tento mixér od Tefalu patří již mezi lepší mixéry s vyšší cenou. Jedná se o mixér, kde se cena pohybuje kolem 6 tisíc, ale na oplátku nabízí skvělé služby. Vysokorychlostní mixér dokáže zpracovat téměř vše:

  • Polévky, ovocná pyré, omáčky, smoothie
  • Ledovou tříšť
  • Semínka, ořechy a ořechová másla

Na to, že má nádobu na 2 litry, tak je také velice kompaktní. Přesto počítejte s tím, že část místa na vaší lince „ukrojí.“ Mixér pohání motor o síle 1300W, podle Tefalu s dlouho životností – nemůžu posoudit, mixér jsem měl půjčený pouze na recenzi. Vybírat můžete z celkem 10 rychlostí, co se týče funkcí, tak zde máte přímo mód na drcení ledu a pulzní funkce. Můžu vám říct, že mixér si poradí se vším a hned, nemusíte čekat. Výsledná textura je jemná, a to i když mixujete oříšky, anebo semínka. S kořenovou zeleninou samozřejmě problém není.

 

Technické specifikace:

  • Hmotnost výrobku – 6,1 kg
  • Příkon mixéru – 1300 W
  • Nádoba – 2 litry
  • Počet rychlostí – 10
  • Počet otáček – 45000 za minutu

Jak je možné, že všechno rozseká na jemnou texturu? Je to díky otáčkám – 45000 otáček za minutu. S touto sílou si doma můžete připravit opravdu cokoliv a to bez problémů. Slouží k přípravě studených i teplých pokrmů. Využíval jsem k výrobě velkého množství smoothie pro celou rodinu.

 

Výhody mixéru

👍 Extra silný (příkon 1300W)

👍 Rozmixuje vše (oříšky, kořenovou zeleninu)

👍 Funkce na drcení ledu

👍 Odolný mixér s kvalitních materiálů

👍 Relativně skladný

👍 Snadné čištění (samočištění)

👍 Skleněná nádoba

👍 Snadné ovládání

 

🚫 Cena kolem 6 tisíc

Shrnutí smoothie mixéru

Jsem rád, že se mi pod ruku dostal opravdu skvělý mixér, s kterým je radost pracovat. Ano, stojí více, než je možná ve zvyku, ale za to je dle mého názoru velice kvalitní. Myslím si to, kvůli použitému materiálu, který vypadá pevně až nerozbitně (kromě skleněné nádoby). Samozřejmě tento mixér není pouze na smoothie, ale jak už bylo řečeno výše, můžete s ním připravovat polévky, omáčky, těsto na palačinky, pyré a další.

Co se tedy týče funkčnosti a kvality, tak dávám 100%.

Nevýhoda může být v menších kuchyních, kde by tento mixér hledal místo velice těžko. Pokud ale máte větší kuchyni, případně skříně, kam mixér schovat, tak nebudete mít problém.

 

Kde mixér koupit?

Mixér Tefal Ultrablend Cook bl962b38 koupíte za nejlepší cenu na portálech Kasa.cz, anebo Okay.cz. Obě stránky zlevnili mixér z částky 8999,- na 5999,-.

K prohlídnutí/nákupu můžete přejít přes tyto odkazy:

Okay.cz/Tefal Ultrablend Cook bl962b38

 

Doufám, že se Vám recenze líbila, budu rád za každý komentář. Pokud budete chtít a máte zkušenosti s tímto mixérem, tak to můžete také napsat do komentářů – budu rád.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *