Blendea supergreens a smoothie?

By | Březen 9, 2018

Už jste si možná všimli, že v několika mých receptech na smoothie se objevuje směs Blendea. Pár lidí mi také napsalo do emailu, anebo na facebook, co to vlastně ta směs Blendea je a proč jí propaguju. Po pár odpovědích jsem si řekl, že by bylo dobré napsat recenzi a můj pohled na to, proč si myslím, že zelené „superpotraviny“ by měl mít každý ve svém jídelníčku. A jak jinak, než ve formě smoothie, že? 🙂

blendea recenze

Moje recenze na doplněk stravy Blendea supergreens

Blendea je směsicí 4 zelených superpotravin v jednom balení s označením BIO. Jedná se o zelený ječmen, mladou pšenici, chlorellu a spirulinu. Výrobci také přidali pár lístků máty pro lepší chuť a vůni (samotné zelené potraviny většinou neoplývají zrovna skvělou chutí). Pojďme se na každou potravinu podívat zblízka!

 • kupón na slevu 100 Kč : 100usetrimVíce informací o smoothie mixéru
 • kupón na slevu 10% : 10usetrim

Pro koho je Blendea určená?

Blendea je především pro ty lidi, kteří se snaží „praktikovat“ zdravý životní styl.

Zelený ječmen

Zelený ječmen patří mezi nejznámější zelenou superpotravinu na světě. Na naše tělo má mnoho pozitivních účinků a proto ho do jídelníčku zařazuje čím dál tím více lidí, kteří se snaží žít zdravě, anebo mají zdravotní problémy a chtějí se jich zbavit. Ale může mít tak pozitivní účinky? Pro nás všechny, kteří tomu věřili, si můžou oddechnout, protože i podle vědců z Mendelovy univerzity jsme měli pravdu! Zelený ječmen má opravdu blahodárný vliv na naše tělo a tohle je pouze výpis těch nejdůležitějších.

podporuje zdravé zažívání prevence civilizačních chorob
zvyšuje imunitu odkyseluje organismus

Čím je ale tak „výjimečný“? Je to především díky jeho schopnostem odkyselit organismus a tím předejít civilizačním chorobám (cukrovka, obezita, crohnova choroba), které postihují stále více % obyvatel moderního  (konzumního) světa. Zařazuje se do jídelníčku také díky schopnosti detoxikovat organismus od škodlivých látek, těžkých kovů a toxinů. U lidí trpících cukrovkou je také prokázán fakt, že snižuje hladinu krevního cukru. Obsahuje také široké spektrum cenných vitamínů a minerálů, které potřebujeme k zajištění bezproblémových funkcí v našem těle.

směs blendea

Mladá pšenice

Mladé pšenici se připisuje ještě více zdravotních benefitů, než zelenému ječmenu. Má vysoký obsah vitamínů (B, A, C, E a K), minerálů, aminokyselin a enzymů. Z enzymů především lipáza, amyláz, cytochrom a další. Také minerální látky a stopové prvky nám pomůžou v cestě za zdravějším já! Konzumace mladé pšenice je doporučená sportovcům kvůli vysokému obsahu hořčíku, který zajišťuje zdravou činnost nervové a svalové soustavy. Jaké další benefity přináší konzumace mladé pšenice?

vyrovnává pH v těle podporuje obranyschopnost
zvyšuje imunitu a detoxikuje pomáhá při hubnutí

Na stránkách společnosti Blendea se můžete dočíst, že sušený prášek obsahuje vysoké množství proteinů a 17 aminokyselin!

Spirulina

Spirulina je suprovým zdrojem energie a vitality. V první řadě je nutné upozornit, že lidé si často myslí, že se jedná o řasu, ale to je velký omyl! Spirulina je totiž sinicí, která se vyskytuje především ve velkých jezerech. Přirozený zdroje nedokáží pokrýt celosvětovou poptávku a tak se nejčastěji pěstuje a to především v Japonsku. Patří mezi potraviny s vysokým obsahem vitamínů B (B1, B2, B3, B6 a B9), vitamínu C, vitamínu D a také vitamínu A a E. Obsahuje také neskutečné množství bílkovin – vede žebříček potravin s největším obsahem bílkovin na světě! Jaké výhody přináší konzumace spiruliny?

protizánětlivé účinky zvyšuje obranyschopnost
přispívá k hojení ran pozitivní vliv na ledviny

Chlorella

Chlorella výrazně přispívá k detoxikaci organismu a zbavuje tělo těžkých kovů a toxinů, které naše tělo přijímá v podobě potravin. Jedná se o řasu, která pochází z Číny a Japonska. Stejně tak jako zelený ječmen dokáže snižovat výskyt civilizačních chorob. Pozitivně ovlivňuje zažívání a reguluje potíže se zácpou.

Blendea SUPERGREENS obsahuje:

 • 30 % mladé pšenice
 • 30 % zeleného ječmene
 • 20 % spiruliny
 • 15 % chlorelly

Tolik ke složení směsi Blendea – podíváme se na to, co většinu lidí zajímá a to jsou osobní zkušenosti + fotky!

Na začátek bych chtěl zmínit, že užívání  směsi Blendea nezaručí, že se budete cítit vitální a svěží po celý den. Základem je samozřejmě kvalitní jídelníček (málo rychlého cukru, omezené množství soli, domácí strava – zapomeňte na polotovary) a také nějaký ten pohyb. Nemusíte se hned mučit v posilovně 2 hodiny denně, na začátek stačí krátké procházky! Dost keců, jdeme se podívat, v čem mi Blendea pomohla. Užívám ji již 6 měsíc a největší změny jsem pozoroval 2-3 měsíc!

 

doplněk stravy

 • Největší vliv jsem pozoroval u trávení – jelikož trpím Crohnovou chorobou a syndromem dráždivého tračníku, tak vyměšování je jedním z největších témat mě a mého gastroenterologa. Chození na toaletu se ustálilo na 3 návštěvách denně, což bylo radikální zlepšení (chodil jsem i 7x). Co jsem slyšel, tak i u zdravých jedinců se trávení výrazně zlepšilo. Přestal jsem mít nafouknuté břicho a bolesti v podbříšku.

 

 • Přestal jsem mít problémy s pálením žáhy – podle doktora za to může odkyselení organismu, o což se stará každá zelená superpotravina z výše uvedeného seznamu.

 

 • Pro mě možná trochu negativní efekt byl v redukci tělesné hmotnosti. Pro někoho je fajn zhubnout 4 kilogramy – já jsem to tak úplně neocenil.

 

 • Pociťuji více energie a částečně se vyřešil můj problém se spánkem, s kterým jsem hodně bojoval, ale pořád to není ono – snad se to ještě zlepší!

 

 • Výrazné zlepšení imunity – dříve jsem byl nemocný 2x do roka a přes celou zimu zelenou rýmu. Aktuálně od té doby, co užívám Blendeu každý den (no dobře, občas vynechám) jsem zatím nebyl nemocný a přežil jsem i zimu 2018, kdy každý kolem mě byl nemocný, ale já jsem vydržel!

Zkušenosti dalších uživatelů, převzato z www.Blendea.cz

reálné zkušenosti

Zde si také můžete přečíst další reálné zkušenosti uživatelů směsi Blendea.

Kdybych to celé měl shrnout, tak Blendea mi hodně pomohla, ale je to určitě také tím, že jsem začal jíst zdravě a sportovat. Samozřejmě svůj podíl má na tom i pití smoothie, z kterých čerpám hodně vitamínů a minerálů každý den. Chtěl bych upozornit, že můžete konzumovat zelené superpotraviny zvlášť a nepotřebujete k tomu směs Blendea. Jenže to pohodlí, že jednou ráno si dám 2 lžičky a naberu to z jednoho balení je pro mě zásadní věc. Nechtěl bych mít doma po kuchyni 4 balení zelených superpotravin. Co se týče ceny, tak když použijete při nákupu slevové kupóny, tak Vás to nevyjde ani dráž, než kupování každé superpotraviny zvlášť.

doplněk stravy recenze

 • kupón na slevu 100 Kč : 100usetrim
 • kupón na slevu 10% : 10usetrim

Výhody směsi Blendea?

 • 4 zelené super potraviny v jednom balení – šetří čas
 • BIO kvalita
 • bez lepku, laktózy a cukru (vhodné pro vegany)
 • Shaker v hodnotě 99 ,- zdarma!

Nevýhody?

 • pouze malé balení
 • někomu vadí „chuť trávy“

Smoothie s Blendea směsí

Co budeme na smoothie potřebovat?

 • 2 kiwi
 • hrst baby špenátu
 • 200 ml jablečné šťávy
 • lžička medu
 • 1-2 lžičky směsi blendea

Do smoothie mixéru vložte oloupané kiwi, očištěný baby špenát, zalijte jablečnou šťávou a na závěr přidejte lžičku medu a směsi Blendea. Výsledek stojí za to!

*Vyzkoušejte také moje celerové smoothie s lžičkou Blendea!*

 

Kde koupit směs Blendea Supergreens?

Blendeu můžete zakoupit pouze na oficiálních stránkách – www.Blendea.cz

Při nákupu nezapomeňte využít slevové kupóny!

 • kupón na slevu 100 Kč : 100usetrim
 • kupón na slevu 10% : 10usetrim

Koupit produkt

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *